Z przyjemnością uczestniczyliśmy w 8 Festiwalu Dzieci i młodzieży Artystyczny Targówek, który odbył się 12 czerwca 2016 roku.

Pięknie dziękujemy Wszystkim - Małym i Dużym - którzy odwiedzili nasze stoisko! Cieszymy się, że zaproponowane aktywności dostarczyły Naszym gościom nowych sensorycznych  i nie tylko doświadczeń :)

Miło nam było patrzeć na uśmiechnięte buzie dzieci i ich rodziców:)

Na kreatywne sensoryczne  i ogólnorozwojowe zajęcia zapraszamy do Hulajnogi :):)

Kilka słów o nas

Jesteśmy zespołem specjalistów mających doświadczenie w pracy z dzieckiem i jego trudnościami w rozwoju. Nieustannie dążymy do rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Otwarci na innych, zawsze twórczo poszukujący rozwiązań, pełni zapału i pasji w pracy z dzieckiem, również niepełnosprawnym. Niezwykle cenimy sobie współpracę z rodzicem - naszym partnerem w procesie terapii.

Łokietka 1 lok 5, 03-590 Warszawa

kontakt@hulajnoga.edu.pl