We współpracy z Urzędem m.st. Warszawy dla Dzielnicy Włochy, Zespołem Szkół Nr 92 oraz Stowarzyszeniem Przyjaciół Osób z Autyzmem „Nie z tej bajki” zrealizowaliśmy projekt „Przyjaciel potrzebny od zaraz".

Miał on na celu integrację dzieci z różnych środowisk społecznych z różnymi problemami i deficytami. Nakierowany był promowanie prawidłowych wzorców zachowania, naukę ciekawego spędzania wolnego czasu, promowanie zdrowego trybu życia, rozładowanie negatywnych emocji, poprawę komunikacji, zwiększenie poczucia samego siebie, swojej tożsamości oraz budowanie poczucia własnej wartości, eliminowanie negatywnych zachowań.

W ramach projektu dzieci uczestniczyły w atrakcyjnych zajęciach plastycznych, muzycznych, sportowych, tanecznych oraz spotkaniach z bajką.

Kilka słów o nas

Jesteśmy zespołem specjalistów mających doświadczenie w pracy z dzieckiem i jego trudnościami w rozwoju. Nieustannie dążymy do rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Otwarci na innych, zawsze twórczo poszukujący rozwiązań, pełni zapału i pasji w pracy z dzieckiem, również niepełnosprawnym. Niezwykle cenimy sobie współpracę z rodzicem - naszym partnerem w procesie terapii.

Łokietka 1 lok 5, 03-590 Warszawa

kontakt@hulajnoga.edu.pl