Diagnosta i terapeuta zaburzeń integracji sensorycznej, pedagog specjalny, specjalista diagnozy i terapii pedagogicznej. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunkach oligofrenopedagogika oraz terapia pedagogiczna. Terapeuta integracji sensorycznej, terapii ręki, treningu umiejętności społecznych. Doświadczenie zdobyła podczas pracy w wolontariatach, szkole specjalnej dla dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu, w szkole integracyjnej oraz ośrodku terapeutycznym. W swojej pracy łączy wiele metod, by jak najefektywniej prowadzić proces terapeutyczny.

Specjalizuje się w zaburzeniach ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnościach sprzężonych, zaburzeniach integracji sensorycznej oraz w pracy z dziećmi wymagającymi alternatywnych metod komunikacji.

 

Kilka słów o nas

Jesteśmy zespołem specjalistów mających doświadczenie w pracy z dzieckiem i jego trudnościami w rozwoju. Nieustannie dążymy do rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Otwarci na innych, zawsze twórczo poszukujący rozwiązań, pełni zapału i pasji w pracy z dzieckiem, również niepełnosprawnym. Niezwykle cenimy sobie współpracę z rodzicem - naszym partnerem w procesie terapii.

 

 

 

Kontakt z nami

Łokietka 1 lok 5, 03-590 Warszawa

+48 794 38 40 40

kontakt@hulajnoga.edu.pl