Arteterapeutka - teatroterapeutka, choreoterapeutka; pedagożka specjalna, reżyserka, teatrolożka.

Założycielka i właścicielka Sztuki Niepowtarzalnej. Członkini Stowarzyszenia Arteterapeutów Polskich ,,Kajros". Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej na kierunku: pedagogika specjalna, specjalizacje: edukacja integracyjna i włączająca, pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie, podyplomowych studiów: kształcenie muzyczno-ruchowe oraz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku: kulturoznawstwo, specjalizacja: teatr w kulturze.

W 2017 roku uzyskała dyplom reżysera w Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, gdzie studiowała na kierunku: Reżyseria teatru dzieci i młodzieży oraz teatrów amatorskich. Ukończyła Szkołę Trenerów Dramy Drama Way oraz liczne kursy, warsztaty artystyczne i arteterapeutyczne z zakresu: choreoterapii, teatroterapii, dramy i rytmikoterapii.

Tworzy i realizuje warsztaty, treningi oraz projekty o charakterze terapeutycznym, rozwojowym, społecznym, artystycznym adresowane do różnych grup odbiorców, m.in. kobiet, osób z problemami emocjonalnymi, młodzieży, rodziców, specjalistów, osób niedostosowanych społecznie. Specjalizuje się w pracy z grupami defaworyzowanymi społecznie. Od 2011 roku prowadzi Teatr Terapeutyczny OD- NOWA w Domu Kultury na warszawskiej Pradze, którego aktorami są dorosłe osoby niepełnosprawne. Prowadzi zajęcia arteterapeutyczne i artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Realizuje autorski program treningu emocjonalno - społecznego oparty na metodzie dramy i programie Son Rise, skierowany do osób z różnorodnymi trudnościami.

W maju 2014 wydała książkę, pt. ,,Teatroterapia. Teatr jako metoda terapeutyczna.” Autorka licznych artykułów dotyczących teatru, arteterapii oraz jej zastosowania w pracy z grupami wykluczonymi społecznie.

Please publish modules in offcanvas position.